Özel Yetenek Sınavları 2021
ÖZEL YETENEK SINAVLARI 2021


2.AŞAMA SONUÇLARI VE KESİN KAYITLAR!

Not: Özel yetenek sonucuna göre kesin kayıt yaptıranlar arasında muafiyet başvurusu yapmak isteyenler kayıt yaptırdığı tarihten itibaren 3 gün içerisinde muafiyet başvurusu ve gerekli işlemleri yapmaları gerekmektedir.


BAŞVURU ve 1. AŞAMA SONUÇLARI !

 Özel Yetenek Sınavları Fakültemiz stüdyoları/sınıflarında yüz yüze gerçekleştirilecektir. Sınav yerleri sınav saatinden önce fakülte girişine ve stüdyo kapılarına asılarak ilan edilecektir. Sınav esnasında, öncesinde ve sonrasında, maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi önemle rica olunur.
ONLİNE BAŞVURU SİSTEMİ 
Önemli Not: Sisteme ilk kez giriş yapan adaylar ilk olarak yeni bir hesap oluşturmalıdır. Hesap oluşturmak için ise aday, TC no, kendi belirleyeceği bir şifre ve aktif bir mail adresi yazmalıdır. Ayrıca işlemi tamamlamasının  ardırdan kendi mailine girerek doğrulama yapması gerekmektedir. Bu aşamalardan sonra aday, TC no ve belirlenen şifre ile Online başvuru işlemlerini gerçekleşitilebilir. Simteme giriş yapıldığında ise "Başvurular" ve "Yayımlanan ilanlar"  tıklanıp gerekli  işlemler sırasıyla ve eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. 
 
 
MÜZİK BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SAYFASI 
RESİM VE GRAFİK TASARIMI BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SAYFASI

Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Özel Yetenek Sınav Yönergesi 2021 

Önemli Not: Fakültemiz 2021 yılı Özel Yetenek Sınavına ilişkin tüm bilgi ve belgeler bu sayfada duyurulur.  Bu sayfa dışında yapılan duyuruların sorumluluğu Dekanlığımıza ait değildir.

İletişim için E-Posta adresi:  gstfozelyetenek@karabuk.edu.tr 
*E- posta adresine göndereceğiniz iletinin konu kısmına mutlaka ilgili bölümün ismi ve konu başlığının yazılması gerekmektedir. Örneğin: "Resim Bölümü başvuru iptali konusunda bilgi"